Pomoc drogowa Zgorzelec. Jakich usług można oczekiwać?

Wszyscy wiemy doskonale, że nasze plany wyjazdowe mogą zostać pokrzyżowane przez niespodziewaną awarię samochodu lub inne zdarzenie drogowe. Przebicie opony w czasie podróży, udział w kolizji – to znaczny problem. Zwłaszcza, jeśli do takich sytuacji losowych dojdzie poza granicami naszego kraju. Wyjeżdżając z Polski, warto zapisać numer niezawodnej pomocy drogowej (Zgorzelec).


Pomoc drogowa Zgorzelec – profesjonalne usługi

Jeśli planujcie wyjazd do Niemiec, najlepiej byłoby jeszcze przed podróżą wybrać jakąś dobrą krajową firmę, która w razie awarii samochodu lub stłuczki może pomóc. Ze względów geograficznych dobrym rozwiązaniem jest oczywiście pomoc drogowa Zgorzelec. Pracownicy firmy ze Zgorzelca szybko dojadą na miejsce, także w Niemczech, a jednocześnie koszt ich usług będzie niższy niż w przypadku firm niemieckich. To podstawowy argument za skorzystaniem z usług firmy z siedzibą w Zgorzelcu.

Pomoc drogowa Niemcy. Całodobowe wsparcie

Obecnie standardem jest świadczenie usług z zakresu pomocy drogowej całodobowo. Pomoc drogowa Niemcy obejmuje: dojazd do miejsca awarii lub wypadku, usunięcie uszkodzonego samochodu z jezdni, odholowanie uszkodzonych aut, a w razie potrzeby transport na lawecie do wskazanego przez klienta miejsca. Warto zaznaczyć, że auto zabierane jest wraz z pasażerami (do siedmiu osób). Jak wyglądają kwestie finansowe w przypadku takich usług? Można jak najbardziej rozliczyć się bezgotówkowo – w takim przypadku koszty pomocy drogowej pokrywane są z ubezpieczenia OC/AC sprawcy kolizji drogowej, jeśli to wypadek był przyczyną uszkodzenia samochodu.

Laweta Niemcy. Bezpieczny transport samochodu

Czasami niezbędne jest skorzystanie z lawety. Również, jeśli interesuje Cię laweta Niemcy Polska, warto skorzystać z usług firmy ze Zgorzelca. Można w tym przypadku liczyć na pomoc niezależnie od tego, gdzie na terenie Niemiec doszło do zdarzenia drogowego. Obsługiwane są zdarzenia drogowe w różnych regionach, np. w Berlinie, Bremen, Monachium, Magdeburgu, Frankfurcie nad Menem i wielu innych miastach Niemiec. Na lawecie można bez problemu przetransportować zarówno samochody osobowe, jak i sportowe, terenowe oraz dostawcze.