Kserokopiarki i drukarki | Płock | Wynajem | Serwis

Czy chciałbyś w swojej firmie używać nowoczesnych i szybkich urządzeń drukujących? Być może pomyślisz, że nie stać Cię na rozwiązania z górnej półki. Nic bardziej mylnego – proponujemy atrakcyjną umowę o wynajem, połączoną z usługą serwisową. Dzięki współpracy z nami do Twojej dyspozycji będą najlepsze drukarki i kserokopiarki http://kopiarki-plock.pl/. Jak to działa?

Jak działa wynajem drukarki?

Przedsiębiorca, który nawiązuje z nami współpracę, może liczyć na fachowe doradztwo i merytoryczne wsparcie. Wynajem oferowany przez nas to innowacyjne rozwiązanie, sprawdzone już w wielu krajach europejskich. Jak w praktyce funkcjonuje dzierżawa z umową serwisową?

Otrzymasz od nas profesjonalne urządzenia – drukarki lub kserokopiarki – które swoimi parametrami będą odpowiadać Twoim potrzebom. Nie musisz płacić za ich dostarczenie, serwis ani materiały eksploatacyjne, na przykład papier czy toner. Zapewniamy wszystko. Jedyny koszt, jaki poniesiesz to stała, niska opłata za każdą wydrukowaną stronę.

kserokopiarki, kopiarki, wynajem kserokopiarki, sprzedaż kserokopiarki, serwis kserokopiarki, wynajem drukarki, sprzedaż drukarki, serwis drukarki, Płock, Sierpc, Kutno, Gostynin,

Rozwiązanie oparte o wynajem z opłatą za stronę wydruku to komfortowe i ekonomiczne wyjście. Nie musisz wydawać środków, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym wydrukujesz mniej, niż zwykle. To uczciwe podejście, które stosujemy wobec wszystkich naszych kontrahentów – nie drukujesz, nie musisz płacić. http://kopiarki-plock.pl/6_wynajem

Umowa o wynajem to również serwis, który zapewniamy bezpłatnie i błyskawicznie. Chociaż nasze drukarki i kserokopiarki to sprzęt najwyższej jakości, bardzo często nowy i niemal bezawaryjny, może się zdarzyć coś nieprzewidzianego. Jesteśmy przygotowani na sytuacje kryzysowe i nie zostawimy Cię samego. Jeśli w trakcie użytkowania sprzętu biurowego, drukarki odmówią posłuszeństwa, możesz na nas liczyć. Wystarczy, że napiszesz lub zadzwonisz, a nasz fachowiec przyjedzie, zdiagnozuje i rozwiąże problem. W razie potrzeby zapewniamy również zastępczy sprzęt drukujący, żebyś dalej mógł realizować swoje projekty.

Wynajem sprzętu biurowego – zalety

Umowa dzierżawy, połączona z zobowiązaniem do serwisu to nowoczesne rozwiązanie, które doceni każda firma. Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo jest małe czy duże, zalety współpracy z nami są naprawdę duże.

Po pierwsze, otrzymasz niezawodny i nowoczesny sprzęt. Nasze drukarki i kserokopiarki to urządzenia z najwyższej półki, bardzo często stosowane w przemysłowych rozwiązaniach. Cechują się wysoką jakością druku czarno-białego oraz w kolorze. Idealne wydruki sprawią, że Twoja firma będzie w stanie jeszcze lepiej realizować swoje zlecenia.

Po drugie, wynajem drukarek oznacza spore oszczędności dla Twojego budżetu. Stały, niski koszt wydruku i brak opłat za serwis, toner oraz części zapasowe to atrakcyjna oferta, która spodoba się każdej firmie. Oszczędzasz już na samym początku – ponieważ nie ma opłat wstępnych ani ukrytych i nie kupujesz samego urządzenia, niepotrzebny jest żaden wkład własny.

Po trzecie, wynajem drukarki lub kserokopiarki to pożyteczna dla środowiska opcja. Wszelkie materiały eksploatacyjne utylizujemy w sposób bezpieczny dla naszej planety, dlatego nie musisz martwić się o niewygodne śmieci – wszystko zostawiasz w naszych rękach i możesz spokojnie pracować.

kserokopiarki, kopiarki, wynajem kserokopiarki, sprzedaż kserokopiarki, serwis kserokopiarki, wynajem drukarki, sprzedaż drukarki, serwis drukarki, Płock, Sierpc, Kutno, Gostynin,

Napisz lub zadzwoń do nas już dziś

Chętnie zawrzemy z Tobą umowę o wynajem drukarki albo kserokopiarki. Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie i współpracujemy z podmiotami o różnej wielkości – od jednoosobowych działaności gospodarczych, przez spółdzielnie mieszkaniowe, aż do dużych firm działających w przemyśle. Naszym podstawowym obszarem jest Płock, ale wynajem oferujemy również przedsiębiorcom z pobliskich miast, takich jak KutnoGostynin lub Sierpc. Jeżeli również Ty chcesz zapewnić swojej firmie nowoczesny sprzęt, już dziś do nas zadzwoń lub napisz.